• Spory domenowe

Pomagamy naszym Klientom rozwijać optymalne strategie ochrony praw własności intelektualnej w Internecie, dbając o integralność ich marki oraz skuteczny i bezpieczny przekaz marketingowy.

Odzyskujemy dla naszych Klientów domeny internetowe, reprezentujemy ich w sprawach o cybersquatting i typosquatting oraz w innych sporach domenowych. Świadczymy kompleksową obsługę prawną w zakresie naruszeń praw własności intelektualnej w Internecie.

Dla naszych Klientów prowadziliśmy postępowania przed Sądem Polubownym ds. Domen Internetowych przy PIIiT, przed Sądem Arbitrażowym w Pradze (dotyczące domen .eu) oraz przed sądami arbitrażowymi WIPO, jak też przed innymi sądami zarówno polubownymi jak i powszechnymi.

Nasz zespół jest znakomicie zorientowany w prowadzeniu sporów domenowych. Dysponujemy olbrzymim doświadczeniem w tym zakresie, opartym o szereg postępowań zakończonych sukcesem.

Doświadczenie


reprezentowaliśmy globalną sieć restauracji fast-food w sporze o odzyskanie szeregu domen prowadzonych przed Sądem Polubownym przy PIIT oraz przed Sądem Arbitrażowym WIPO,  w tym koordynowaliśmy spory domenowe w innych krajach (CEE) przed sądami krajowymi oraz przed Sądem Arbitrażowym EURID w Pradze,

doradzaliśmy i reprezentowaliśmy amerykańskiego producenta obuwia w sporze przed Sądem Polubownym przy PIIT o odzyskanie praw do szeregu domen,

reprezentowaliśmy fińskiego producenta sprzętu stomatologicznego w sporze przed Sądem Polubownym przy PIIT o odzyskanie praw do domeny .pl,

reprezentowaliśmy spadkobierców znanej fińskiej autorki w szeregu sporów o odzyskanie domen .pl przed Sądem Polubownym przy PIIT oraz przed sądami powszechnymi.


Intellectual property
and media law professionals.

Pl. Trzech Krzyży 10/14
00-499 Warszawa

tel: (+48) 22 299 60 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach podrobionych znaków towarowych prosimy pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz:

ul. Marokańska 2s lok 4
03-977 Warszawa

tel: (+48) 579 066 338
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2020 - Hasik Rheims & Partners