al. J. Ch. Szucha 16/18
00-582 Warszawa
tel: (+48 22) 299 60 70
office@hrp.pl
  • Postępowania regulacyjne w mediach

Świadczymy pomoc prawną i reprezentujemy klientów z sektora mediów w postępowaniach administracyjnych przed Przewodniczącym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Prezesem Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Mamy bogate doświadczenie obejmujące zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym, a także przed sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Wspieramy podmioty z sektora mediów w postępowaniach koncesyjnych, a także przedsiębiorców telekomunikacyjnych w postępowaniach regulacyjnych m.in. w postępowaniach o rezerwację częstotliwości czy w postępowaniach o nałożenie kary pieniężnej.

Doradzamy przy tworzeniu i zawieraniu umów z obszaru działalności telekomunikacyjnej. Świadczymy wsparcie w procesach legislacyjnych i opiniowaniu zmian prawa obowiązującego w sektorze mediów.

Dokonujemy oceny zgodności działań nadawczych z powszechnie obowiązującymi regulacjami, m.in. przepisami ustawy o radiofonii i telewizji, zapewniając bieżące doradztwo w zakresie tzw. compliance antenowego.

Pomagamy sporządzić i wdrożyć wewnątrzfirmowe programy zgodności z prawem krajowym i europejskim. Przeprowadzamy szkolenia dotyczące kwestii przestrzegania rynkowych regulacji obejmujących działalność dostawców audiowizualnych usług medialnych.


Intellectual property
and media law professionals.

al. J. Ch. Szucha 16/18
00-582 Warszawa

tel: (+48) 22 299 60 70
tel: (+48) 579 066 338
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2020 - Hasik Rheims & Partners