• BlogWarsztaty „Entertainment Law Academy” wyróżnione w programie „Rozwój Sektorów Kreatywnych 2024”

W zeszłym tygodniu zakończyliśmy drugą edycję organizowanych przez nas warsztatów edukacyjnych dla studentów pt. „Entertainment Law Academy”. Warsztaty poświęcone zostały różnym aspektom prawa własności intelektualnej w branży rozrywkowej, w szczególności filmowej, muzycznej i gier. Zajęcia poprowadził zespół ekspertów z naszej kancelarii: r.pr. Anna Kruszewska, r.pr. dr Aleksandra Sewerynik, adw. Joanna Woźniak, adw. Iga-Oppeln-Bronikowska, adw. Mateusz Sadłyk, apl. radc. Aleksandra Bowanko, Julia Szcześniak i Maciej Kurkowski. Gościem specjalnym drugiej edycji „Entertainment Law Academy” była adw. Anna Piechówka - Expert Counsel, Lead of Business and Intellectual Property Practice w spółce CD PROJEKT RED S.A. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ukończenia zajęć i dziękujemy za aktywny udział!

Z przyjemnością informujemy również, że tegoroczna edycja „Entertainment Law Academy” została wyróżniona w programie „Rozwój Sektorów Kreatywnych 2024” organizowanym przez Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych i w efekcie otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dziękujemy Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych za wyróżnienie.

Daniel Hasik
radca prawny
Ekspert z zakresu szeroko rozumianej ochrony własności intelektualnej.

Intellectual property
and media law professionals.

Pl. Trzech Krzyży 10/14
00-499 Warszawa

tel: (+48) 22 299 60 70
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach podrobionych znaków towarowych prosimy pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz:

ul. Marokańska 2s lok 4
03-977 Warszawa

tel: (+48) 579 066 338
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2020 - Hasik Rheims & Partners